Yeni ürün

SC/UPC-SC/UPC OTDR ölü bölge eliminator, Fiber yüzükler, fiber optik OTDR kablo başlangıç 500 M SM 1310/1550nm

999 öğeler

₺481.24

-5%

₺506.57

Sipariş listeme ekle


Fiziksel resim ekran:
OTDR ölü bölge Eliminator, Fiber yüzükler, Fiber optik OTDR lansmanı kablo kutusu 1 km SM 1310/1550nm Bu ağırlıklı kapak OTDR kör nokta, hiçbir merkezi fiber fusion ortak, küçük hacimli, hafif, kolay taşımak için. Tek modu (9/125). * Uzunluğu 500 M Kaybı daha az ya da eşit 0.5dBm/km. Mükemmel sızdırmazlık performansı vardır, su geçirmez ve toz geçirmez patlamaya dayanıklı

  • Lif Tipi: Tek Modlu
  • Uyumlu: SMC
  • Marka Adı: AZIYUHEA
  • Bağlayıcı Tipi: SC/UPC
  • Model Numarası: SC/UPC-SC/UPC OTDR dead zone eliminator
  • Ürün Uzunluğu: 2m
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 25cm x 15cm x 10cm (9.84in x 5.91in x 3.94in)

Etiketler: Ucuz SC/UPC SC/UPC OTDR ölü bölge eliminator, Fiber yüzükler, fiber optik OTDR kablo başlangıç 500 M SM 1310/1550nm, Yüksek Kalite SC/UPC-SC/UPC OTDR ölü bölge eliminator, Fiber yüzükler, fiber optik OTDR kablo başlangıç 500 M SM 1310/1550nm, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

SC/UPC-SC/UPC OTDR ölü bölge eliminator, Fiber yüzükler, fiber optik OTDR kablo başlangıç 500 M SM 1310/1550nm

SC/UPC-SC/UPC OTDR ölü bölge eliminator, Fiber yüzükler, fiber optik OTDR kablo başlangıç 500 M SM 1310/1550nm

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler