Yeni ürün

Orijinal Yeni HUAWEI OKT MA5608T Ile GPON 1*2 * MCUD 1*2 MPWD AC Ve DC elektrik panosu, 1 * GPFD 8*16 C + C + + Ile GPON SFP Modülü

999 öğeler

₺6 555.61

Sipariş listeme ekle

HUAWEI OKT MA5608T GPON
Özel deyimi: nedeniyle çeşitli kombinasyonları okt ekipmanları, müşteriler satın gerekir gerekli mal onaylamak için ilk bizimle irtibata geçebilirsiniz, ekli parçaları, miktarı, vb. işbirliği için teşekkür ederiz!
Ürün Özellikleri
Kompakt ve modüler tasarım: 2 RU, 19 "raf montaj, 12" derinlik. I/O Yuvaları: hizmet kartları için 2 yuvaları, anahtarı ve kontrol kartları için 2 yuvaları, 1 yuvası için yedek güç girişi. Anahtarı ve kontrol kartı ile uplink portları: 60 Gbps anahtarı kartı ile entegre 2 port 10GbE ve 2 port 1GbE WAN uplink. Hizmet kartları: 8 veya 16 liman GPON, 4 port XG-PON1, 48 port VDSL2 + TENCERE Combo. Tüm hizmet kartları diğer MA5600 Serisi ile değiştirilebilir OLTs. Büyük kapasiteli Küçük Boyutu- • 200 Gbps arka panel • 20 Gbps/yuvası kapasiteli • 120 Gbps yük paylaşımı anahtarlama kapasitesi • 2x10 Gbps uplink kapasiteli Gelişmiş Katmanlı 2 Fonksiyonları- • QoS ile trafik sınıflandırma ve L2 yönlendirme politikası • Standart VLAN, QinQ VLAN, VLAN istifleme • Esnek QinQ VLAN etiketleme • DHCP Seçeneği 82 içinde L2 modu • MEF-9 & MEF-14 belgelendirme L3 Fonksiyonları için maksimum dağıtım esnekliği- • ARP, ARP vekil • DHCP röle, DHCP vekil • Statik yönlendirme • Dinamik yönlendirme: RIP, OSPF, ECMP • Noktaya yayın: IGMP v2/v3, IGMP vekil, IGMP trafik gözetleme Yüksek Güvenilirlik- • WAN uplink fazlalık: BFD, MSTP, LACP, RSTP, RRPP Fiber fazlalık ile 50 ms geçiş • Taşıyıcı Sınıf Kullanılabilirliği: Çift anahtarı ve kontrol kartı, çift güç girişi, PON port fazlalık Ürün Nitelik GPON • 16 limanlar kart başına veya başına 8 limanlar kart • Sağlam Uyum G.984 Serisi standartları ile 2.5/1.2 Gbps mansap ve 1.2 Gbps hattı Hız performansı • Destek için B + veya C + optik modülleri (SFPs) max ile 40 km diferansiyel mesafe • Kadar 1: 64 bölünmüş oranı başına GPON liman • Optik Güç Izleme, Gerçek Zamanlı Rogue ONT algılama/izolasyon XG-PON1 • Kart başına 4 limanlar • Ile GPON-uyum G.987 Serisi standartları ile tam uyumlu 10/2. 5 Gbps hat hızı Performans • XFP optik modülleri destekler VDSL2 + TENCERE Combo • 48 VDSL2 ve TENCERE entegre portları ile 17a kadar profil • İki çift yapıştırma için maksimum hız • G. INP (G.998.4) destek için yeniden iletim fiziksel katman • Dahili destek için SELT, DELT, ve ERIYIK • TENCERE hattı Döngü-Başlangıç Operasyon • Zil Modu-Dengeli zil ile-15VDC "Yüzük" üzerinde ofset • Çoklu Codec-G.711 (ve mikro;-Hukuk ve A-Hukuk), G.729, g.723, G.726 Ürün Resmi

  • renk: Siyah
  • Model Numarası: MA5608T
  • Uyumlu: Huawei
  • Lif Tipi: Tek Modlu
  • Ürün Uzunluğu: 1m
  • Bağlayıcı Tipi: SC/UPC
  • boyut: 35*35*10cm
  • Marka Adı: Huawei
  • Specification : 1GE And 10GE
  • Power: AC Power And DC Power
  • MCUD: 1*MCUD And 2*MCUD
  • Uplink: Single Uplink And Dual Uplink
  • MPWD: 1*MPWD And 2*MPWD
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 35cm x 35cm x 10cm (13.78in x 13.78in x 3.94in)

Etiketler: Ucuz Orijinal Yeni HUAWEI OKT MA5608T Ile GPON 1*2 * MCUD 1*2 MPWD AC Ve DC elektrik panosu, 1 * GPFD 8*16 C + C + + Ile GPON SFP Modülü, Yüksek Kalite Orijinal Yeni HUAWEI OKT MA5608T Ile GPON 1*2 * MCUD 1*2 MPWD AC Ve DC elektrik panosu, 1 * GPFD 8*16 C + C + + Ile GPON SFP Modülü, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

Orijinal Yeni HUAWEI OKT MA5608T Ile GPON 1*2 * MCUD 1*2 MPWD AC Ve DC elektrik panosu, 1 * GPFD 8*16 C + C + + Ile GPON SFP Modülü

Orijinal Yeni HUAWEI OKT MA5608T Ile GPON 1*2 * MCUD 1*2 MPWD AC Ve DC elektrik panosu, 1 * GPFD 8*16 C + C + + Ile GPON SFP Modülü

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler